Select your region
United Kingdom
English

Niezrównana jakość podłóg

POZNAJ PODŁOGI Invictus®
  • /

Obejrzyj cały film

Luksusowa podłoga winylowa Invictus®

Niezrównana jakość podłóg

 

Jeśli chodzi o parametry, żaden produkt nie może równać się z luksusową podłogą winylową Invictus®. Nazwa nie jest przypadkowa: w języku łacińskim „invictus” oznacza „niezwyciężony”. Luksusowa podłoga winylowa Invictus® z pewnością spełni oczekiwania wszystkich klientów.

 

Luksusowa podłoga winylowa Invictus® nadaje wnętrzu wyjątkowego stylu. Wybieraj spośród wielu wzorów – w tym drewnopodobnych desek i płytek imitujących kamień – lub zdecyduj się na śmiałe rozwiązanie i postaw na piękne zdobienia.

 Podłogi Invictus® zabezpieczone są unikalną technologią Scratchmaster®. Ta górna powłoka sprawi, że nasze luksusowe podłogi winylowe będą odporne na intensywne użytkowanie przez członków rodziny, w tym dzieci i zwierzęta.Deski i płytki Invictus® są niezwykle odporne na zużycie oraz łatwe w montażu i utrzymaniu.Invictus® są wodoodporne i nie odkształcają się, dlatego można stosować je w kuchni, łazience i przedpokoju.Ciche podłogi Invictus® sprawiają, że pomieszczenia są idealnym miejscem do relaksu. Świetnie wpływają na akustykę domu.

Luksusowe podłogi winylowe Invictus® dostępne są w czterech gamach: Invictus® Maximus Dryback, Maximus Click, Primus Dryback i Primus Click.

Znajdź swoją Luksusową podłogę winylową
  • /
SKORZYSTAJ Z NASZEGO PROGRAMU DO WIZUALIZACJI PRZESTRZENI
Scratchmaster<sup>®</sup>

Scratchmaster®

Outperforming wear protection

Zalety Invictus®
Luksusowa podłoga winylowa Invictus®

Luksusowa podłoga winylowa Invictus®

Pobierz broszurę
Dlaczego warto wybrać Invictus

Dlaczego warto wybrać Invictus

Luksusowe podłogi winylowe Invictus® zapewniają niezrównane korzyści.

Wysoce wytrzymała powłoka i warstwa wierzchnia sprawia, że luksusowa podłoga winylowa Invictus® zapewnia ponadprzeciętną ochronę przed zużyciem.

Dowiedz się więcej
Charakteryzujące się dużą odpornością na zużycie podłogi Maximus Dryback i Maximus Click od Invictus® z pewnością spełnią wszystkie wymagania techniczne i sprawdzą się w placówkach opieki, hotelach, restauracjach, biurach i sklepach.
IDEALNY WYBÓR W ZASTOSOWANIACH KOMERCYJNYCH